EKİBİMİZ

Erdem Kaya Patent olarak fikirlerin değere dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizle müvekkillerimize hizmet veriyoruz.

ÜST YÖNETİM

Erdem KAYA

Genel Müdür
Türk ve Avrupa Patent Vekili | Elektronik Mühendisi

Türkan KAYA

Direktör
Kurumsal Servisler

Adem HACIOĞLU

Müdür
Patent Bölümü
Patent Vekili | Elektrik - Elektronik Mühendisi

Nagihan BAYRAK

Kıdemli Müdür
Mali ve İdari İşler Bölümü
Mali Müşavir

Gülşah ARSLAN GÜNGÖR

Müdür
Operasyon Bölümü
Yüksek Kimya Mühendisi

Sami DÖNMEZ

Müdür
Yurt İçi İş Geliştirme Bölümü

Gülhan ÇİÇEK BÖLÜKBAŞI

Müdür
Fikri Mülkiyet Yönetimi Bölümü
Patent Vekili | Kimya Mühendisi

Nur YAĞCI ALAN

Müdür
Ticarileştirme Bölümü
Patent Vekili | Makine Mühendisi

Dr. Alihan KAYA

Müdür
Yurt Dışı İş Geliştirme Bölümü
Elektromekanik Mühendisi

HUKUK

Av. Dr. Sertel ŞIRACI

Marka & Patent Vekili | Müdür
Hukuki Danışmanlık Birimi

Zerrin KARAKAŞ BRAVIN

Kıdemli Avukat
Hukuki Danışmanlık Birimi

Sena ÇINAR

Kıdemli Avukat
Hukuki Danışmanlık Birimi

Elif Nur ÖNER

Avukat
Hukuki Danışmanlık Birimi

YÖNETİCİLER

Neşe KİRACI TOZAKÇI

Yönetici
Marka - Tasarım Birimi
Marka Vekili

Sercan BAYINDIR

Yönetici
Patent Birimi (Kimya-Malzeme)
Yüksek Kimyager - Malzeme Mühendisi

İzzet VAROL

Yönetici
Patent Birimi(Mekanik-Makine)
Makine Mühendisi

Zeynep SOYDEMİR ERDENİZ

Yönetici
Patent Birimi (Elektronik-Yazılım)
Elektrik – Elektronik Mühendisi

Zekiye MENTEŞ ÖZDEMİR

Yönetici
Kurumsal Gelişim Bölümü

Berna AYAS

Yönetici
Dijitalleşme Birimi

MÜHENDİSLER & UZMANLAR

Çiğdem ÖZŞAR

Patent Tercümanı
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Çağlar GÖKTAŞ

Uzman
Patent Birimi (Mekanik-Makine)
Makine Mühendisi

Hüseyin TAÇAR

Uzman Yardımcısı
Patent Birimi (Mekanik-Makine)
Makine Mühendisi

Aykan SEPER

Uzman
Patent Birimi (Mekanik-Makine)
Makine Mühendisi

Ebrar UZUN

Uzman
Patent Birimi (Kimya-Malzeme)
Kimyager

Samet DİNÇ

Uzman Yardımcısı
Patent Birimi (Mekanik-Makine)
Makine Mühendisi

Dikra Djamila LAHOUEL

Uzman Yardımcısı
Patent Birimi (Elektronik-Yazılım)
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Sena GÜLSEVEN

Uzman Yardımcısı
Patent Birimi (Elektronik-Yazılım)
Elektrik-Elektronik Mühendisi

Nurşah BİLGİÇ

Uzman Yardımcısı
Patent Birimi (Kimya-Malzeme)
Malzeme Bilimi Mühendisi

Beyza Ece AYDIN

Uzman
Yurt Dışı Süreçler Birimi
Biyosistem Mühendisi

Göktuğ DEMİREL

Uzman
Yurt İçi Süreçler Birimi
Ziraat Mühendisi

Elif PRIGGE

Uzman
Yurt Dışı Süreçler Birimi

Ozan ÇİÇEK

Uzman
Fikri Mülkiyet Yönetimi Bölümü

Mustafa AY

Uzman
Yurt Dışı Süreçler Birimi

Hilal TURAN

Uzman Yardımcısı
Yurt Dışı Süreçler Birimi

Kamer ÖZKAN

Uzman
Yurt İçi İş Geliştirme Bölümü

Rahime AKBAŞ

Uzman
Yurt İçi Süreçler Birimi

Kübra TUNCA KAPLAN

Uzman
Marka - Tasarım Birimi

Burcu SANLI

Uzman
Muhasebe Birimi

Kübra UÇARSU

Uzman
Yurt İçi İş Geliştirme Bölümü

Dilek HEMŞERİ

Uzman Yardımcısı
Yurt İçi İş Geliştirme Bölümü

Ceren Yiğit

İdari İşler Memuru

Semat MUTLU

Uzman
İdari İşler Birimi