Kariyer

 1. Home
 2. /
 3. Kariyer

Gücümüz Çalışanımız…
Erdem Kaya Patent’de İnsan Kaynakları Yaklaşımı
Entegre insan kaynakları uygulamalarını benimseyen Erdem Kaya Patent bünyesinde iş gücü yönetimi, gelişim planlama, memnuniyet yönetimi, takdir tanıma süreçlesi bütünsel bir etkileşim içerisinde yönetilmektedir. Ömür boyu işgücü yaklaşımının benimsendiği şirket yapısında her seviyede yer alan pozisyonlar için yetkinlikler tanımlanmış olup; işe beklenti karakter dengeleme analizleri Enneagram uygulaması üzerinden yürütülmektedir. Yetkinlik değerlendirme sistematiğinin kartlar üzerinden yönetildiği yaklaşımla, kişilere üç ayrı paket kapsamında “Koç’um” Benim programı kapsamında gelişim hizmeti sunulmaktadır. Yetke kullanımının desteklendiği şirket bünyesinde eğitim planlamaları gelişim planının bir parçası olup, gelişim kataloğu ile kişisel ve teknik alanlara odaklanılmakta, 3 yıllık hazırlanan gelişim planlarıyla çalışanların hedeflerine odaklanmaları sağlanmaktadır.
Takım çalışmasının üst düzeyde desteklendiği Erdem Kaya Patent bünyesinde ekip performansı balanced scorecard uygulaması ile takip edilmekte, kurumsal, departman ve ekip bazlı performans izlenmektedir.

Takdir Tanımada Yeni Boyut

Çalışanlarına sunduğu yeni nesil ödüllendirme yaklaşımları ile YEKTA modellemesini benchmark olarak kabul edip uygulayan Erdem Kaya Patent, kişiye özel ödüllendirme tasarımı ile iş motivasyonunu sağlama yönünde önemli adımlar atmaktadır.

Fırsat Eşitliği ve İş Yaşam Dengesi

Etik yönetim yaklaşımını Etik Yönetim Politikası ile destekleyen Erdem Kaya Patent, UNDP kadının güçlendirilmesi platformu tarafından desteklenen WePs’ uygulamasının bir parçasıdır. Eğitim, kariyer, sosyal haklarda fırsat eşitliği politikalarını uygulayan Erdem Kaya Patent çalışanların sosyal yaşam dengesini ön planda tutarak home Office yaklaşımını ön planda tutmaktadır.

KARİYER FORMU

  Kişisel Bilgileriniz

  Eğitim Durumu

  İlköğretimLiseÖn LisansLisansYüksek LisansDoktora

  Ehliyet Sahipliği
  A1 sınıfıA2 sınıfıB sınıfıC sınıfıD sınıfıE sınıfıF sınıfıG sınıfıH sınıfıK sınıfıEhliyetim Yok


  İşe Yönelik Bilgiler

  Çalışma Serbestliğine İlişkin Bilgiler

  Türkiye Cumhuriyeti Sınırlarında Çalışma İzni Bulunma Durumu (T.C Vatandaşı Hariç)
  EvetHayır

  Belirli Koşullarda Çalışmayı Kısıtlayıcı Bir Hastalık/Engel Durumu
  EvetHayır

  Yurtiçi Seyahat Kısıtı Bulunma Durumu

  EvetHayır

  Esnek Çalışma Saatlerine Uygunluk Durumu
  EvetHayır

  Cv (.doc, .docx ve .pdf formatında maksimum 3mb)