Üretimde Dijital Dönüşüm Fonlama ve Fikri Haklar
03 Nisan 2019 Çarşamba

BUSİAD Evi’nde 3 Nisan (Çarşamba) günü dijital dönüşümün üretime katkısı konuşulacak.

Erdem Kaya Patent olarak İletişim Yazılım ve Sistem Global Danışmanlık A.Ş. ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘Üretimde Dijital Dönüşüm Fonlama ve Fikri Haklar” panelinde dijitalleşme ve endüstri 4.0 konusunun Türkiye’deki yansımaları örneklerle anlatılacak. Panelde yazılım, patent ve danışmanlık konularında atılması gereken adımlar da ele alınacak.

Bursa iş dünyası temsilcilerinin katılacağı etkinlikte İletişim Yazılım Genel Müdürü Selçuk Şen; ‘Dijital Dönüşüm İçin Akıllı Fabrika Çözümleri’ hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirecek. Panelde konuşmacı olarak yer alan Genel Müdürümüz Erdem KAYA; ‘Dijital Dönüşümde Fikri Haklar’ konusunu ele alacak. Sistem Global Danışmanlık Bursa Bölge Koordinatörü Nursel Ustundag’ın konuşmasında ise ‘Dijital Dönüşüm Süreçleri Nasıl Fonlanır?’ sorusu cevap bulacak.

Katılımın ücretsiz olarak yapılacağı panel tüm gün sürecek. Program hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 (224) 251 41 00 numaralı telefonu arayabilir veya iletisim@iletisimyazilim.com adresine mail atabilir.